سرویس‌های ما

در باغ سعادت ما مفتخریم که در خدمات رسانی مشتریان بصورت حرفه ای با توجه به قیمت های رقابتی ، کیفیت بالای خدمات و … به شهرت برسیم

برگزاری مراسم عروسی و ...

عروسی ها و دیگر مراسم رسمی

یک مراسم باشکوه نیازمند پذیرایی میهمان ها هنگام ورود ،سرو غذا و مکان مناسب برای رقص می باشد که باغ تالار سعادت تمامی این امکانات را همراه یک تیم حرفه ای و تحصیل کرده در این زمینه، در اختیار شما قرار می دهد. باغ تالار سعادت دارای سالن های باشکوه و با ظرفیت 50 تا 600 نفر می باشد که فضای بیرونی سالن ها بسیار زیبا در کنار استخر با رقص آب و با گل های تازه تزئین شده است. فضای زیبای باغ با درختان و گل های زیبا طراوت و شکوه به مراسم شما می دهد. در ضمن ما با ارائه خدمات بین المللی و آشپزهای حرفه ای در ارائه منوی دلخواه شما آماده ایم.

باغ تالار سعادت آمادگی برگزاری مراسم نامزدی،عقد ، عروسی ، ترحیم ، چهلم ، ختم ،یادبود و ایونت و رویداد های شما با بهترین امکانات و با توجه به درخواست شما را دارد.

باغ سعادت با چندین دهه سابقه ارائه خدمات فراموش نشدنی در خدمت شما عزیزان است.

شعار ما

باغ تالار سعادت ، سعادتمند میزبانی شماست

پس از کارکردن با مشتریان بین المللی و انواع فرهنگ ها ما می توانیم بگوییم که شما چه نوع مراسم هایی را می پسندید. به همین دلیل با طرز فکر فرهنگ شما آشنا هستیم و می دانیم چه نوع مراسمی در نظر شما است. تجربه و تخصص ما در برگزاری مراسم عروسی و مجالس خصوصی ، جشن تولد ها با بهترین امکانات و قیمت مناسب می باشد.

نورپردازی شلنگی، پنل های طراحی شده

مه یا همان یخ خشک در فضای باغ که در گرمای تابستان هم فضای باغ را برای شما دلپذیر می کند.

ایجاد افکت های زیبای طراحی و دیزاین صندلی ها، میزها و رومیزی ها، دکوراسیون و هر آنچه شما نیاز دارید ما در اختیارتان قرار می دهیم. اگر شما آن چیزی که به دنبالش هستید را در تالار ما پیدا نمی کنید کافی است فقط سؤال کنید. هر آن چیزی که شما تصورش را بکنید ما تلاشمان را می کنیم تا رویاهای شما به واقعیت برسد.

دیدگاه ما

تجربه ما لذت بردن شما است. با توجه به تجربه و آموزش های داده شده برای کارکنان  باغ سعادت ، این تجربه ارزشمند را پس از سالها به شما ارائه می دهد.

برگزاری مراسم مجلل

آیا شما مراسمی را برای صد نفر در نظر دارید یا تعداد مهمانان شما برای عروسی حدود 500 نفر است ؟ پس روی ما حساب کنید. چون ما با سالن های مجلل و فضای باز می توانیم تعداد مهمانان شما را به خوبی مدیریت کنیم تا هم شما ،هم میهمانان شما که برای ما بسیار محترم و عزیز هستند از کنار ما بودن لذت ببرند.

برگزاری مراسم خانوادگی
برگزاری مراسم های مختلف با سرویس عالی
برگزاری مراسم های مختلف
برگزاری مراسم

سرویس کامل

هر مشتری برای ما خاص است. به همین دلیل ما بصورت سفارشی بسته به نوع نیاز و بودجه مشتریان، میزها و دیگر لوازم را طراحی کرده ایم. ما با مشاوره طراحی و دکوراسیون داخلی از ابتدا تا انتها با شما بوده ایم و از طراحی دکور و پارچه های صندلی ها بسته به نوع نیاز شما در اختیارتان قرار می دهیم پس شما فقط اراده کنید تا بهترین ها در اختیارتان قرار گیرد.

                                  تمامی حقوق این وبسایت متعلق به باغ تالار سعادت می‌باشد